Tapety geometryczne – must have najbliższych miesięcy

Tapety ozdobne są szybkim i eleganckim sposobem na zmianę naszych wnętrz. Już nawet jedna ściana ozdobiona nowoczesną i dobrze dobraną tapetą sprawia, że całe pomieszczenie nabiera charakteru i stylu. Dużym ich plusem jest niska cena i to, że gdy tylko się znudzą użytkownikom – szybko można je zastąpić o całkiem nowy model. Podpowiadamy więc, jakie tapety są obecnie na celowniku projektantów i dekoratorów wnętrz.

Tapety geometryczne

Tapety geometryczne to prawdziwy must have ostatnich miesięcy. W sklepach stacjonarnych i w internecie znajdziemy wiele modeli tapet ozdobionych w bardzo ciekawe, oryginalne, unikatowe wzory geometryczne. Klienci chętnie wybierają tapety geometryczne w bardzo mocnych, żywych kolorach. Kwadraty, koła, prostokąty, sześciany na tle czerwonym, filetowym, żółtym czy różowym tworzą bardzo ciekawą kompozycję, która wprowadzi trochę świeżości do niejednego wnętrza.

Tapeta geometryczna – gdzie się sprawdzi?

Tapeta geometryczna znajdzie zastosowanie nie tylko w naszych domach, ale i w biurach, w hotelach, kawiarniach, restauracjach czy też w sklepach oraz w miejscach publicznych. Wzory są tak eleganckie i uniwersalne, że bez problemu wkomponują się w każdy styl pomieszczenia oraz dobrze współgrać będą z nowoczesnym, jak i klasycznym wyposażeniem. Tapeta geometryczne wzory to wydatek rzędu od około 25 do 50 zł za rolkę. Jest to tak atrakcyjna cena, że wielu klientów chętnie stosuje ją w wielu pomieszczeniach, tworząc w ten sposób spójne wnętrze. Świetnie wygląda w salonie (np. tworząc tło dla telewizora), w kuchni (między blatem a szafkami), w jadalni, w łazience, w korytarzu czy w pokoju dziecięcym. Tapeta geometryczne wzory sprawi, że pomieszczenie, w którym będzie zastosowana wizualnie wydawać będzie się większe i nowocześniejsze. W połączeniu z jasnymi meblami i kilkoma dodatkami, można stworzyć całkiem designerski kącik.